• 2 % z dane pre školu

• Milí rodičia a priaznivci našej školy, ak chcete 2 % zo svojej dane podporiť našu školu (Dobrá škola, n.o.), tlačivo na stiahnutie je k dispozícii na vyhlasenie-o-poukazani-dane_D2S.PDF​​​​​​​
            V mene zriaďovateľa sa VÁM chceme touto cestou zároveň poďakovať za poukázanie 2% z VAŠICH DANÍ za rok 2017 v prospech neziskovej organizácie Dobrá škola, n.o. Dneperská 1, 040 12 Košice, IČO: 31257267 DIČ: 31257267.
            Naše ĎAKUJEM patrí najmä: p. Kassaiovej, p. Kocperovi, p. Szökeovej, rodine Sejnovcov a Naserovcov, p. Szabóovej, p. Halászovej, p. Fejedelemovej, p. Lainczovej, p. Elischerovej, p. Saloňovej a spoločnosti GEOS Košice, s.r.o.
            Poukázané finančné prostriedky boli použité na nákup didaktickej techniky za účelom skvalitnenia našich školských, ale i mimoškolských aktivít.

ĎAKUJEME!

ĎAKUJEME!