• 25.06.2020 Stretnutie s historickými Košicami

• Sme hrdí na naše rodné mesto, sme hrdí na kultúru našich predkov a stále máme čo objavovať. Keď poznávame našu históriu, učíme sa rozumieť budúcnosti.

• 23.06.2020 - Letná túra na Bankov

• Po upršaných dňoch vykuklo slniečko a my sme strávili krásny letný deň túrou Lokomotíva - Čermeľ - Bankov. Po výstupe tienistým lesom sme sa osviežili letnou klasikou - pečenými špekáčkami.

• Výsledky prijímacieho konania do 1.ročníka osemročného štúdia - 18.06.2020

• Milé žiačky a milí žiaci, vaše výsledky z prijímacej skúšky zo SJL a MAt boli výborné a preto Vám s radosťou oznamujeme, že  kódy uvedené nižšie,  patria tým  ktorých prijímame  na štúdium na našej škole, a s úsmevom vás v septembri 2020 privítame v Príme.

SU76O

KU40E

BU72A

• Výsledky prijímacieho konania do 1.ročníka osemročného štúdia - 15.06.2020

• Milé žiačky a milí žiaci, vyslovujeme Vám veľkú pochvalu za Vaše preukázané vedomosti na dnešnom prijímacom konaní. Oznamujeme Vám, že žiaci s kódom uvedeným nižšie, sú prijatí na štúdium na našej škole.  Tešíme sa na Vás v budúcej Príme. Spolu dokážeme veľké veci.

GU67A

HU82A

KO47E

• Štvorročné štúdium - 2.termín - prijímame prihlášky

• Prijímame Prihlášky na štúdium na štvorročné štúdium - 2.termín. Prihláška na štúdium na SŠ tu.

• Informácia o počte voľných miest na švorročnom gymnáziu

• Počet voľných miest na Súkromnom gymnáziu, v štvorročnom štúdiu pre šk.rok 2020/21  je 7.